Hakkımızda

Evini Yenileye Hoş Geldiniz.

60 yıllık Ekşioğlu faaliyetleri bünyesinde restorasyon ve tadilat alanında özelleşen firmamız 2019 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye’de önde gelen inşaat şirketlerinin yaratıcı çözüm ortağı olarak yer aldığı çok sayıda konut, rezidans, ofis gibi iç mekan deneyimleriyle tasarım ve uygulama faaliyetlerine devam etmektedir. Kaliteyi ve pratikliği benimseyen bünyemizde mühendis ve mimarlardan oluşan ekibimizle sizler için ferah, kullanışlı, yenilikçi, bir ortam yaratmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz güvenilir, yüksek kalite ve uygun maliyetli iç dekorasyonlar planlamak, inşa etmek ve tamamlamak, bunları gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Mimar ve mühendislerden oluşan ekibimizle yaşam alanlarınızı yenilemek, tarzınıza uygun, kullanışlı, kaliteli ve bütçenize uygun kreatif tasarımları size sunmak ve hayal ettiğiniz ortamı yaratmayı hedefleriz.

10
Restorasyon ve Yenilemede

Yıllık Tecrübe

Hizmetlerimiz

01

İletişim
Bütçenize ve taleplerinize uygun teklifi sunmamız için formu doldurabilir veya telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

02

Tasarım - Planlama

Yaşam alanlarınızı hayal ettiğiniz projelere dönüştürmek için konsept belirleme ve planlama adımlarıyla sizlerle işleyişe devam etmekteyiz.

03

Uygulama

A’dan Z’ye taleplerinizi en kaliteli ve hızlı çözümlerle uygulamaya dökmekteyiz.